- polish
Polski
Twitter Facebook Discord Instagram Youtube Reddit
Twitter Facebook Discord Instagram Youtube Reddit

Rozpocznij ekscytującą podróż

Eksploruj krainę z zróżnicowanymi krajobrazami, ekologią i pogodą, a także realistycznym cyklem dnia i nocy. Wersja v1.0 Myth of Empires zawiera również nową mapę - wyspę Dongzhou, oferującą nowe przygody i wyzwania.

Zaczynając od zera, buduj swoje imperium

Myth of Empires cechuje się sandboksową rozgrywką o wysokim stopniu swobody; gra posiada ponad 1300 różnych receptur rzemieślniczych, pozwalających na zbudowanie własnego imperium. Wersja v1.0 dodaje nowe przepisy, w tym narzędzia mechaniczne i obronę bazy, a także nowy system sadzenia. Możliwości są nieograniczone.

Zwerbuj NPC, oswoj dziką zwierzynę

Dogłębne systemy oswajania i szkolenia pozwalają graczom rekrutować lub ujarzmiać dodatkowe siły, które pomagają im w walce i produkcji. Wersja v1.0 dodaje nowych bossów NPC i potężne bestie. Ponadto, mniejsze rodzaje zwierząt mogą być wykorzystywane do wzmocnienia obrony bazy.

Epickie wojny na starożytnych polach bitew

Mitologia Imperiów udostępnia setki różnych rodzajów broni, pancerzy i sprzętu inżynieryjnego na dużą skalę. Wybierz broń, która najlepiej pasuje do twojego stylu gry lub wykorzystaj swoje zdolności strategiczne, aby zbudować armię. Wersja v1.0 wprowadza potężną mechaniczną obronę bazy, drewniane woły i inny nowy sprzęt bojowy, aby jeszcze bardziej wzbogacić głębokie wrażenia wojenne w grze.

Bierz udział w bitwach między serwerami

Zakładaj regiony administracyjne, walcz o stanowisko sędziego hrabstwa i rywalizuj o rozszerzenie swojego terytorium w bitwach o twierdze. Stwórz idealną gildię i wykorzystaj swoje umiejętności dyplomatyczne, aby zapewnić jej długoterminową stabilność.

Stwórz własną legendę

Z 25 różnymi ścieżkami rozwoju, 16-poziomowym systemem tytułów i ponad 100 osiągnięciami, masz pełną swobodę w rozwijaniu swojej postaci. Zostań legendarnym dowódcą wojskowym lub ciesz się życiem prostego rolnika - wybór należy do Ciebie.

Poznaj świat

Gra z otwartym światem i dużą swobodą

Oswoj

Wojna z użyciem antycznej broni

Bitwy między serwerami

Wzrost osobisty

  1. Wideo
  2. Plakat
  3. Zrzut ekranu gry
Więcej

Obserwuj nas, aby być na bieżąco z najnowszymi informacjami na temat rozwoju gry

KUPUJ NA STEAM
Twitter Facebook Discord Instagram Youtube Reddit

Równiny

Otwarte równiny, które są stosunkowo bogate w zasoby roślinne, zwierzęta niskiego poziomu oraz postaci niezależne. Teren jest przyjazny jeździe konnej, często stając się poligonem szkoleniowym dla nowicjuszy, jednakże nie jest łatwo ukryć własne terytorium.

Bagna

Miazmiaty oraz zatrute owady są wszechobecne czyniąc ten obszar mokradeł jednym z niezwykle niebezpiecznych obszarów. Bagna są również ulubionym miejscem odkrywców ze względu na trujące owady oraz zasoby roślinne wysokiego poziomu. Zabierz ze sobą kadzielnicę, abyś mógł oddychać.

Las deszczowy

Niezwykle bujna ekologia roślinna oraz zasoby zwierzęce czynią to miejsce pełne życia. Pomimo że nie jest łatwo prowadzić wóz oraz jeździć w lesie, to z łatwością można się ukryć, przez co las deszczowy staje się wygodnym miejscem dla wielu nowicjuszy.

Śnieżka góra

W niezwykle zimnym miejscu pokrytym srebrem, wyłącznie jodły są w stanie przetrwać ciężki śnieg. Kopalnia znajdująca się w Śnieżnej Górze posiada najcenniejsze surowce mineralne na świecie. Podczas eksploracji tego miejsca musisz dbać o utrzymanie ciepła.

Pustynia Gobi

W niezwykle gorących oraz suchych miejscach rosną topole, oraz niewielkie ilości krzewów. Fałszywa stokrotka jest cenną oraz unikalną dla tego miejsca rośliną. Pamiętaj, aby zabrać pojemniki na lód, aby się ochłodzić, jak również uważaj na burze piaskowe.

Góry

Chociaż faliste góry nie są łatwe do pokonania, mogą stać się naturalną barierą dla domu. Stosunkowo obfite zasoby mogą zaspokoić codzienne potrzeby początkujących graczy i stać się bardzo popularnym obszarem.