- czech
čeština
Twitter Facebook Discord Instagram Youtube Reddit
Twitter Facebook Discord Instagram Youtube Reddit

Vydejte se na cestu zkoumání a vzrušující cestu objevování nového světa

Tato hra vytváří skutečný den a noc, rozmanitý ekologický a meteorologický systém. Oficiální verze 1.0 také představí zcela novou herní mapu-Ostrov Dongzhou, která hráčům přináší nová dobrodružství a výzvy.

Volná kreativita, budujte své impérium

Ultravysoký stupeň svobody sandboxové hry poskytuje více než 1300 výrobních receptů, které vám umožní volně budovat legendární říši, kterou chcete.Oficiální verze 1.0 přidává nové vzorce, jako jsou mechanické nástroje a městská obranná zařízení, a také bezplatnou zemědělskou hru, která poskytuje více možností pro vytváření říší.

Zkrotit všechny tvory, NPC, koně a divoká zvířata

Kombinace hry hloubkové domestikace a kultivace, zkrocení vynikajících partnerů bojových zvířat a dopravních prostředků, oficiální verze 1.0 také přidá nové šéfy, NPC a krále zvířat. Kromě toho se malá zvířata stanou také zdrojem energie pro mechanická obranná zařízení města.

Epický válečný zážitek, náročné neustále se měnící starověké bojiště

Stovky studených zbraní, brnění a rozsáhlého inženýrského vybavení lze volně spojit se zbraněmi, které lze umístit na bojiště nebo velet armádě podle osobních preferencí. Oficiální verze 1.0 také uvedla na trh bojové vybavení, jako jsou zařízení obrany města power machinery, dřevěný vůl a plovoucí kůň, aby obohatili válečný zážitek.

Bojujte napříč herními servery a společně vytvářejte historii

Nastavit administrativní oblasti, hráči mohou soutěžit o pozici krajského soudce, a soutěžit o větší území prostřednictvím celních bitev o pevnost. Vedení členů, diplomatická strategie a budování světového vzoru zároveň určí dlouhodobou stabilitu celého kmene.

Legendární kariéra, Přizpůsobte si jedinečný život

S 25 vývojovými liniemi, 16 úrovňovým rytířským systémem a stovkami typů úspěchů můžete utvářet osobní život postavy a stát se generálem, šlechticem nebo prostým občanem. Vaše volba určí vaši legendární cestu.

Prozkoumejte svět

Zdarma sandbox

Zkrotit

Studená Válka Zbraní

Boj napříč serverem

Růst Osobnosti

  1. Video
  2. Plakát
  3. Herní screenshoty
Více

Sledujte nás a dozvíte se o nejnovějším vývoji ve hře

KOUPIT NA STEAM
Twitter Facebook Discord Instagram Youtube Reddit

Rovina

Otevřené pláně, relativně bohaté na rostlinné zdroje, zvířata na nízké úrovni a NPC a terén, který lze snadno cválat, se často stávají cvičištěm pro začátečníky, ale není snadné skrýt své území.

Bažina

Miasma je zarostlá a jedovatý hmyz zuří, což z tohoto mokřadu činí jednu z nejnebezpečnějších oblastí. Stala se také vášní pro Průzkumníka kvůli jedovatému hmyzu a pokročilým rostlinným zdrojům. Přineste kadidlo a alespoň můžete dýchat.

Prales

Extrémně svěží ekologie rostlin a živočišné zdroje činí toto místo plné vitality. Přestože není snadné řídit a jezdit, je snadné se skrýt a stalo se pohodlným místem pro mnoho nováčků.

Sněžná Hora

Na extrémně chladném místě zabaleném do stříbra mohou těžký sníh přežít pouze jedle. Zasněžený horský důl má nejcennější nerostné zdroje na světě. Při zkoumání tohoto místa se ujistěte, že jste v teple.

Gobi

V extrémně horkých a suchých oblastech zde roste tento populus a malý počet keřů. Inkoustový lotos je vzácná rostlina jedinečná pro toto místo. Nezapomeňte přivést ledovou vodu k ochlazení a také věnovat pozornost písečným bouřím.

Hora

Ačkoli zvlněné hory nejsou snadné projít, mohou se stát přirozenou bariérou jejich domovů. Relativně bohaté zdroje mohou uspokojit každodenní potřeby začínajících hráčů a stát se velmi oblíbenou oblastí.